SEO MOKYMAI INDIVIDUALIAI

seo mokymai

Iš tikrųjų atlikti svetainės optimizavimą (SEO) savo internetinei svetainei nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Šis procesas nereikalauja itin specifinių akademinių žinių ar reikalingų praktinių įgūdžių. Taip, tai tikrai gali daryti kiekvienas, turintis bent šiek tiek kruopštumo, suvokimo apie internetinių svetainių veikimą ir planavimo įgūdžių. Kantrybė - dar vienas būtinas atributas.

Bet iš pradžių būtinai noriu paminėti dar vieną svarbų faktorių. Ne tik svetainės optimizavimo, bet ir kitus dalykus mokantis būtina suprasti ir žinoti, KAIP REIKIA MOKYTIS. Turbūt kiekvienas esate susidūręs (o gal ir pats buvęs (-usi)) su situacija, kai Jūsų pažįstamas ar pats aplankote kursus, juos išklausote, pagalvojate, kad tikrai buvo įdomūs, naudingi ir daug sužinojote. Bet artimoje ateityje jokių veiksmų su tomis žiniomis neatliekate ir jos po truputį pasimiršta. Todėl prieš kimbant į studijas visuomet siūlau paklausti savęs: ar tikrai man reikia šio dalyko? Kokią iš to naudą gausiu? Gal reikalingiems darbams geriau samdyti profesionalą, o pačiam tuo metu užsiimti dalykais, kurie geriausiai sekasi arba neša pelną? Juk ir išmokti taisyti automobilį ne visada norite patys.

Vis dėlto, jei norite pradėti teikti SEO paslaugas arba esate atsakingas už įmonės tinklapio vystymą, siūlau puslapio dar neišjungti. Šie individualūs mokymai orientuoti konkrečiai į Jus bei Jūsų poreikį. Kuo mažiau formalumo, tuo veiksmingesnis rezultatas. Klausiate, kai tai ir ką reiškia? Taip, neduosiu Jums gražiai atspausdintų paruoštų universalių skaidrių, spalvotų sertifikatų, fotosesijų po kursų, nebus skambių programos frazių kaip "Išmoksite kaip pagreitinti naujo turinio indeksavimą" (kas realybėje yra vieno mygtuko paspaudimas).

SEO pasaulyje viskas greitai keičiasi. Paieškos sistemas vystančios kompanijos nuolat keičia ir atnaujina algoritmus, kurie lemia Jūsų svetainių pozicijas paieškos rezultatuose. Visą šią informaciją reikia nuolat sekti ir domėtis. Todėl gausite ne tik atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, bet sužinosite kaip geriausia juos pačiam surasti atsižvelgiant į pokyčius. Mokymų metu tai tikrai akcentuoju ir pabrėžiu, kad net kitą dieną mano suteikta informacija jau gali būti pasikeitusi.

SEO kursų planas

Šie SEO mokymai pradedantiesiems tikrai apims šiuos dalykus:

- supažindinti su pagrindinėmis SEO veikloje sutinkamomis sąvokomis;

- praktiškai supažindinti su realiais projektais, pagrindiniai etapais, esminiai momentais, kurie tikrai yra svarbūs;

- praktiškai supažindinti su efektyviai veikiančiais įrankiais ir pademonstruoti, kaip jie veikia; dalis iš jų yra mokami, tad be licencijos ir taip neturėtumėte galimybės jų išbandyti;

- kokie yra esminiai Google reitingavimo faktoriai ir į ką daugiausia kreipti dėmesį;

- kas yra tie SEO straipsniai (ar vis dar egzistuoja kokia nors jų nauda, kaip juos rašyti ir t. t.);

- atvirą ir malonų bendravimą, SEO konsultacijas ir po mokymų.

Ir pabaigai: visais atvejais linkiu, kad Jūsų svetainė po šių SEO mokymų pradėtų kilti tik aukštyn Google paieškos rezultatuose daugiau nei planavote ar įsivaizdavote. Daugiau klausimų laukiu el. paštu ar telefonu.

100% rezultato siekimas

Nuolatinė komunikacija

Patikimi darbo metodai

+370 625 23202

bacevicius@vytautas.net