SEO OPTIMIZAVIMAS

Reklama – tiesiausias kelias į sėkmę. Šiais informacinių technologijų, žinių bei nuolatos atsinaujinančios informacijos laikais parduoti prekę arba paslaugą be reklamos yra labai sunku. Juolab, kinta ir reklamos rūšys bei erdvės, kur jos realizuojasi. Internetinė reklama vis labiau gali konkuruoti su standartiniais reklamos sprendimais.

Reklamos internete būdų pasirinkimas gana platus. Google AdWords reklama, socialiniai tinklai, naujienlaiškiai, kiti mokamos reklamos būdai. Turbūt ne kartą esate girdėję ir apie optimizavimą paieškos varikliams (SEO). Trumpai pristatysiu apie būtent SEO svetainės optimizavimą.

 

Vidinis SEO

Vidinio optimizavimo metu sutvarkomas internetinės svetainės vidus. Vidinis SEO turi būti atliekamas labai kruopščiai ir detaliai. Galima išskirti šiuos pagrindinius vidinės optimizacijos darbus:

Svetainės struktūros projektavimas, realizavimas (esamos struktūros klaidų taisymas).

Paveiksliukų ir nuotraukų optimizavimas.

Vidinių nuorodų analizė (dubliavimosi vengimas, nuorodų, kreipiančių į neegzistuojančius puslapis, naikinimas ir t. t.)

Meta duomenų aprašymai.

Puslapio užsikrovimo greičio optimizavimas.

Puslapio pritaikymas mobiliems įrenginiams.

Dažnai teksto kūrimas taip pat priskiriamas prie vidinės optimizacijos. Tačiau tai labiau priskirčiau prie šiaip neišvengiamų internetinės svetainės darbų: bet kokios nišos svetainei būtina kurti naudingą ir kokybišką turinį, itin glaudžiai susijusį tematika su pagrindine idėja.

 

Išorinis SEO

Kai puslapio vidus sutvarkytas – laikas pradėti galvoti apie išorinę optimizaciją, kuri taip pat labai svarbi populiarumo dalis.

Pagrindinis išorinio SEO tikslas – gauti kokybiškų nuorodų, kreipiančių į Jūsų svetainę. Tam gali būti naudojamos įvairios strategijos. Kokią pasirinkti dažnai priklauso nuo konkrečios situacijos ir specialisto patirties.

 

SEO kaina

SEO optimizavimas yra labai įvairiapusis procesas, reikalaujantis specifinių žinių ir laiko. Kaina gali priklausyti nuo daugelio faktorių: svetainės dabartinės situacijos, konkurentų įdirbio, nišos, Jūsų tikslų ir t. t. Tačiau galiu užtikrinti, kad profesionalios SEO paslaugos tikrai užtrunka nemažai laiko, norint sutvarkyti visus niuansus itin kokybiškai.

Rinkoje tikrai susidursite su situacija, kad už tas pačias paslaugas kaina gali skirtis kelis kartus. Kuris variantas yra geresnis: brangesnis ar pigesnis? Vienareikšmiško atsakymo turbūt nėra. Rekomenduoju pasidomėti dėl atliktų darbų, galbūt paprašyti rekomendacijų ar pan.

SEO pamokos: ar galiu optimizuoti savo svetainę pats?

Internete yra labai daug informacijos susijusios su optimizacija. Nieko keisto, kad nemaža dalis žmonių nusprendžia patys susitvarkyti savo puslapį ir tikėtis, ka pavyks sėkmingai jį padaryti kur kas populiaresniu.

Iniciatyva mokytis visada sveikinu. Juolab, jeigu galite tam skirti laiko – dar geriau. Šioje veikloje nieko stebuklingo nieko nėra, bet turbūt ne kiekvienas ir automobilį ar dantis taisote patys. Todėl turite gerai įvertinti galimybes ir prisiimti atsakomybę.

SEO optimizavimas gali būti Jūsų šuolis į sėkmę ir kur kas didesnį žinomumą. Kuo daugiau pastangų įdėsite – tuo daugiau pasiekti pavyks! Siūlau išbandyti SEO ir pranokti savo lūkesčius. Juk visada galima turėti daugiau.

100% rezultato siekimas

Nuolatinė komunikacija

Patikimi darbo metodai

+370 625 23202

bacevicius@vytautas.net