SEO OPTIMIZACIJA

SEO išvertus iš anglų kalbos reiškia optimizaciją paieškos sistemoms. Jeigu bent jau prieš keletą metų ne tokia didelė dalis žmonių žinojo, kokio tipo tai paslaugos ir kaip reikia jomis naudotis, tai šiuo metu visi verslininkai puikiai supranta, kad be SEO puslapis paprasčiausiai pasimes kitų internetinių svetainių “jūroje” ir niekaip nepavyks jo padaryti kur kas labiau matomu, lengviau atrandamu ir paprasčiausiai specialiai ieškomu.

Optimizavimas paieškos sistemos įvardijamas kaip vienas iš patraukliausių reklamos rūšių, kuris geba geriausiai suderinti kainos bei kokybės santykį.

Pagrindiniai SEO paslaugų privalumai

Kaina nėra didelė, o nauda – ilgalaikė. Tai bene vienintelė reklama, kuri veikia iki pat puslapio funkcionavimo pabaigos.

Tai neįkyri reklama, nes žmonės suras Jūsų puslapį ir net nesupras, kad tai yra reklama.

Svetainės optimizacija naudinga ne tik verslininkui, tačiau ir naršytojui, kuris gauna jam reikalingą informaciją pagal ieškomas frazes, didinamas prekės ženklo žinomumas ir reputacija.

Kas tai? Svetainių SEO optimizacija - greičiausias, paprasčiausias ir patogiausias būdas padaryti savo internetinį puslapį kur kas labiau žinomu, lengviau atrandamu, labiau pasirenkamu ir padidinti savo prekės vardo žinomumą.

Tai ne tik aukštų SEO pozicijų užtikrinimas, bet ir verslo reputacijos reikalas. Žmonės mėgsta pasitikėti tais verslais, kurie lankytojui sugeba tinkamai ir natūraliai atsakyti į jiems būtinus klausimus.

Raktinių žodžių ir frazių analizė

Paieškos sistemoms būtina ir tam tikrų raktinių žodžių analizė, kuri garantuoja, kad remiantis tam tikrais raktažodžiais verslas bus nesunkiai atrastas. Daugeliui žmonių atrodo, kad raktinių žodžių pasirinkimas yra itin paprastas procesas, kuris atliekamas paprasčiausiai logiškai pagalvojus, kokie raktiniai žodžiai labiausiai tinka. Tačiau tai nėra visiškai tiesa, kadangi analizėms atlikti naudojami specialūs įrankiai, kurie ir padeda atrasti žodžius geriausiai reprezentuojančius įmonės veiklą.

Raktinių žodžių ir frazių analizė yra vienas pirmiausių ryškių veiksmų, kuris jau padeda atrasti tikslinius klientus, kurie vėliau užsuka į puslapį. Šiuo atveju svarbiausia yra ne kiekybė, tačiau kokybė. Reikia išanalizuoti konkurentus, kurie taip pat naudoja tam tikrų raktinių žodžių komplektus. Visada galima juos pranokti, tik reikia įdėti pastangų.

Net ir pats paprasčiausias vienas žodis gali turėti didelę galią pagerinti Jūsų verslo pozicijas Google paieškos sistemoje ir tuo pačiu padidinti pardavimus.

Tobulėjant paieškos sistemoms, nebebūtina skaičiuoti, kiek kartų puslapyje ar visoje svetainėje pasikartoja tam tikra frazė. Itin būtina tinkamai rašyti ir dėlioti turinį, ypatingą dėmesį skiriant turinio kokybei. Vis labiau svarbu tampa ne tai, kaip dažnai naudojamos atitinkami raktiniai žodžiai, o tai, kaip pati svetainė giliai aprašo vieną ar kitą tematiką.

Todėl bet kokiu atveju reikia užtikrinti tinkamo turinio kūrimą. Būtina tiksliai išsikelti aiškiai pamatuojamus tikslus, numatyti strategiją ir ją nuosekliai vykdyti. Tai itin susiję su turinio rinkodara, kadangi visais atvejais svarbu ne tik kiek ir kokio turinio sugebėsite rašyti, bet ir kaip jį vėliau platinti bei viešinti. Tai jau daugiau nei vien tik techninis tinklalapio optimizavimas.

Vidinė optimizacija

Vidinė SEO optimizacija – svetainės vidaus sutvarkymas pagal atliktą SEO auditą. Atliekant vidinę optimizaciją reikia nepamiršti, kad kuo daugiau detalių bus apgalvota ir įvertinta - tuo didesnė tikimybė, kad pati optimizacija vėliau bus sėkminga.

Visi vidiniai darbai reikalauja nemažai laiko, didelio kruopštumo ir dėmesio, kuris garantuoja, kad puslapis bus tinkamai sutvarkytas. Kuo daugiau detalių bus apgalvota - tuo didesnė tikimybė, kad ir žmogaus poreikiai bus patenkinti.

Visiems ateities darbams su svetaine itin svarbu tinkamai pasirinkt tinklapio struktūrą, vidinių nuorodų išdėstymą, navigaciją, naudotojų įsitraukimą. Dažnai ši optimizavimo dalis per daug nuvertinama, tačiau tinkamai ją atlikus, galima pasikloti puikų pamatą tolimesniam vystymui.

Išorinė optimizacija

Rašant visiškai paprastai, išorinę optimizaciją lemia atgalinių nuorodų į Jūsų svetainę kokybė. Ne kiekis, ne tam tikras kiekis raktinių frazių naudojimas nuorodose, ne dažnumas lems gerus rezultatus. Tik kokybiškos ir aukštos kokybės atgalinės nuorodos gali atnešti sėkmę.

Bet kokiu atveju, patalpintos nuorodos, kurios atveda naujų naršytojų į Jūsų tinklalapį, turi būti ne dirbtinės, o padedančios lankytojui atsakyti į savo klausimus ir nešančios vertę tiek Jums, tiek jam pačiam. Pačios atgalinės nuorodos gali būti renkamos įvairiomis strategijomis: SEO straipsnių rašymu, bendradarbiaujant su partneriais, rašant kokybišką turinį į svetainės vidų ir jį viešinant įvairiais kanalais, kiti būdai..

SEO optimizavimas dažnai vadinamas sėkminga reklamos galimybe, kuri leidžia net ir buvusiam blogos kokybės internetiniam puslapiui tapti kur kas lengviau atrandamu, labiau matomu, o kartais net ir girdimu. Žinoma, prieš užsakant SEO paslaugas būtina skaityti plačiau ir domėtis daugiau apie optimizaciją, galimus rezultatus ir kaip neapsigauti bei pasirinkti patikimą specialistą. Apie mus ir taikomus optimizavimo metodus geriausiai atsako atlikti darbai, todėl laukiu Jūsų skambučio ir supažindinsiu su praktiškai atliktais darbais.

100% rezultato siekimas

Nuolatinė komunikacija

Patikimi darbo metodai

+370 625 23202

bacevicius@vytautas.net