SEO KAINA

 

SEO AUDITAS

nuo 
200 € 

Parengiama detali ataskaita su taisytinomis vietomis svetainėje, pateikiamos idėjos svetainės optimizavimui.

VIDINIS SEO

nuo 
250 €

Vienkartinis svetainės struktūros, krovimosi greičio, nuorodų ir kt. techninių dalykų sutvarkymas tolimesniam optimizavimui.

VISAS SEO PROJEKTAS

nuo 
280 € / mėn

Kaina priklauso nuo projekto apimties ir tikslų. Sukuriama ilgalaikė strategija, prižiūrimas visas svetainės optimizavimo procesas.

Tai tik orientacinės kainos!

Dėl tikslių poreikių lauksiu Jūsų žinutės. 

Galutinė SEO paslaugų kaina priklauso nuo daugelio kriterijų:

Esamos dabartinės svetainės padėties

Keliamų tikslų rezultatams

Nišos, kurioje vystote veiklą, konkurencingumo

Esamo konkurentų įdirbio

Internetinės svetainės amžiaus

Ir daugybė kitų..

Kiekvienas atvejis yra unikalus, todėl tik pabendravęs su Jumis, sužinojęs poreikį ir atlikęs pirminę interneto svetainės SEO analizę, galiu pateikti tikslią galutinę kainą.

Rinkdamiesi SEO specialistą, gerai apsvarstykite ne tik galutinę paslaugų kainą. Bendraujant su užsakovais ne iš vieno tekę girdėti, jog nori pakeisti įmonę, kuri šiuo metu atlieka svetainės optimizaciją, kadangi su ja nesusikalba, netiki pateikiamais rezultatais ar egzistuoja dar kokios neigiamą atspalvį turinčios priežastys.. Svetainės optimizavimas paieškos sistemoms yra darbas, reikalaujantis kruopštumo, kantrybės bei atidumo.

Iš savo pusės galiu užtikrinti visapusišką bendravimą ir pagalbą sprendžiant visus su svetainės optimizavimu susijusius klausimus. Visuomet pateikiu visus statistinius duomenis, paaiškinu atliktus veiksmus, jei, žinoma, yra poreikis. Konstruktyviam bendravimui turi būti abipusis geranoriškas ryšys.

Noriu atkreipti dėmesį, kad nei vienas iš SEO paslaugas teikiančių specialistų (taip pat ir aš) negali garantuoti konkrečių pozicijų paieškos rezultatuose. Galime tik vadovautis Google pateikiamomis gairėmis ir taisyklėmis bei savo teigiama patirtimi, keliant tinklapio pozicijas į viršų. Visus sprendimus dėl reazultatų rodymo konkrečiose pozicijose vis tiek priima pats Google. Ir taip veikia bet kuri paieškos sistema. Bet pažadu, visais atvejais atlieku tai, kas nuo manęs priklauso: reguliariai informuoju apie esamą situaciją, lankytojų srautą iš natūralios paieškos, užimamas pozicijas ir pan. SEO optimizavimas nėra 100% baigtinis procesas: jei konkurentai judės į priekį, snausti negalima.

Galutinė SEO optimizacijos kaina ir yra visiems suplanuotiems Jūsų interneto svetainės optimizavimo darbams atlikti skirtas laikas. Daugybės atliktų svetainių SEO projektų patirtis leidžia šį laiką optimizuoti. Reguliarus domėjimasis naujienomis priverčia efektyviau reaguoti į paieškos sistemų algoritmų atnaujinimus, pasikeitimus (o jie keičiasi gana dažnai).

Žinoma, jei esate iš tų, kurie nori optimizavimo darbus atlikti patys ir visiškai valdyti situaciją, siūlau individualius SEO mokymus, kurių metu atkreipčiau dėmesį į praktikoje dažniausiai pasitaikančius atvejus, išmokyčiau efektyviausių metodų, kuriuos iškart galėtumėte pritaikyti savo versle.

Deja, SEO optimizacija, priešingai nei Google Adwords reklama, negrąžina rezultatų labai greitai. Tai gerokai ilgesnis procesas nei Google reklama. Todėl laukiu Jūsų poreikio žinutės jau dabar. Anksčiau pradėję greičiau mėgausitės teigiamais rezultatais. Manau, lengvai rasime bendrą sprendimą.

Dažniausi klausimai dėl SEO optimizavimo kainos

Koks mokėjimo formatas: ar tik už pasiektus rezultatus, ar abonentinis?

Tai šiek tiek priklauso nuo to, ar sutartas darbas vienkartinis, ar tęstinis. Pavyzdžiui, SEO auditas, vidinis svetainės sutvarkymas yra labiau vienkartiniai darbai (nors reguliariai tai daryti reikia ir vėliau). Jei vystome pilną projektą, skaičiuojame mėnesinį mokestį, priklausantį nuo to mėnesio darbo rezultatų. Kiekvienas atvejis unikalus, tačiau dažniausiai taikomas mokestis tik už pasiektus rezultatus. Prieš pradedant darbus sutartyje numatome visas sąlygas ir pagal jas būtų dirbama. 

Ar galite garantuoti, kad investicijos atsipirks?

Kadangi rezultatai yra priklausomi nuo kompanijos Google ir ateities vartotojų poreikio konkrečiai sričiai, negaliu visiškai 100% užtikrinti, jog pasiekta viena ar kita pozicija paieškoje tikrai atpirks Jūsų investicijas. Tačiau galiu garantuoti, kad dirbu sąžiningais metodais vadovaudamasis pateikiamomis gairėmis ir siekiu kuo aukštesnių pozicijų. Iš patirties galiu pasakyti, kad visi, kurių svetainės pasiekė pirmą puslapį (pirmuosius 10 rezultatų), buvo labai patenkinti.

Ar kainai bei ateities rezultatams daug lemia tai, kas svetainę programuoja ar kokios turinio valdymo sistema pasirinktos?

Beveik visais atvejais optimizavimo kaina nepriklauso nuo pasirinktos turinio valdymo sistemos, jei Jūsų tinklapis turi bet kurią populiaresnę turinio valdymo sistemą (TVS) (tai yra, pvz., Wordpress, Opencart, Prestashop ir pan.). Jos visiškai arba beveik visiškai pritaikytos optimizavimo darbams ir nereikia išradinėti naujų dalykų. Rekomenduoju vengti neaiškių puslapių kūrėjų arba labai specifinių TVS, kadangi vėliau gali būti sunku pakeisti bet kurį reikalingą techninį niuansą. Arba turėkite omenyje, kad SEO specialistas galėtų atsakyti į šiuos klausimus prieš pradedant bet kokius kūrimo darbus.

Bet kokiu atveju, internetinių svetainių kūrimas itin svarbus etapas Jūsų verslui, kadangi nuo įdėto programuotojų darbo ir paruošto karkaso tolimesnei veiklai, priklauso pradinė Jūsų pozicija visame optimizacijos procese. 

Kiek įtakos galutinei kainai turi raktinių žodžių kiekis / konkurencingumas?

Atliekant esminių frazių analizę galima tiksliai įvertinti, kiek sudėtinga vieną ar kitą frazę iškelti Google paieškos sistemoje į aukščiausias pozicijas. Tas labai stipriai lemia kainą, nes natūralu, kad mažesnio konkurencingumo frazes daug paprasčiau kelti aukštyn nei didelio konkurencingumo žodžius ar jų junginius. Bet visuomet rekomenduoju į savo svetainę žiūrėti kompleksiškai ir ieškoti įvairių galimybių jį iškelti (nesutelkti per daug dėmesio į vieną ar kitą frazę) - būtent tai atlikti ir leidžia profesionalios SEO paslaugos. 

Kokia SEO straipsnių rašymo ir talpinimo kaina?

SEO straipsnių rašymo ir talpinimo kaina priklauso nuo tekstų ilgio bei užsakymo dydžio. 

Ar išrašote sąskaitas?

Taip, veiklą vykdau legaliai ir išrašau sąskaitas.

100% rezultato siekimas

Nuolatinė komunikacija

Patikimi darbo metodai

+370 625 23202

bacevicius@vytautas.net