GOOGLE ADS REKLAMA

Google Ads – greičiausias būdas tapti matomu!

Google paieškos puslapis – vienas labiausiai lankomų internetinių portalų. Tai pagalbinė priemonė padedanti žmonėms greitai atrasti ieškomą informaciją, palyginti rezultatus ir pasirinkti geriausią. Norint, kad Jūsų turimas internetinis puslapis būtų labiau matomas ir kur kas didesnis lankytojų skaičius į jį užsuktų – Google reklama yra efektyviausias kelias į sėkmę.

Google reklama arba kitaip Ads reklama – reklaminiai skelbimai (tiek tekstiniu, tiek grafiniu pavidalu), kurie gali būti rodomi tiek Google paieškos sistemos puslapiuose, tiek kitose jos partnerių svetainėse. Pagal tam tikrus žodžius paiešką vykdęs naršytojus pirmiausia pamatys šiuos išskirtus skelbimus, kurie atitinka jo paiešką. Tai puiki galimybė Jūsų verslui pradėti reklamą Google paieškoje nedelsiant ir tuoj pat.

Pliusas tai, kad reklamos užsakovas moka pinigus už reklamą tik tokiu atveju, kai naršytojas paspaudžia nuorodą.

Ar Google reklama yra naudinga ir efektyvi?

Jeigu norite padidinti klientų skaičių – Google reklama yra greičiausias būdas paskatinti daugiau žmonių užsukti į Jūsų internetinį puslapį. Ar ši reklama naudinga? TAIP. Ji ne tik paskatina daugiau naršytojų lankytis Jūsų puslapyje, tačiau ir plečia Jūsų vardo žinomumą, didina patikimumą bei reputaciją.

Google Ads reklamos privalumai

Skelbimai paieškos sistemoje padeda pasiekti labai plačią auditoriją. Daugiau nei 98% Lietuvos vartotojų naudojasi būtent šia paieškos sistema. Paieškos tinklas yra didžiausias pasaulyje ir vis labiau plečiasi pasiūlydamas naujas funkcijas ne tik verslininkams, kurie nori reklamuotis, tačiau ir naršytojams, kurie nori kuo greičiau atrasti.

Ši reklamos galimybė padeda pritraukti daugiau potencialių klientų, kuriuos domina Jūsų pasiūlymai. Ir jokio skirtumo, ar Jūsų tikslas yra daugiau parduoti, būti labiau skaitomam ar sulaukti daugiau skambučių. Ši reklama apima įvairius tikslus.

Biudžeto lankstumas. Kiekvienas verslininkas gali labai tiksliai įvardyti, koks yra jo reklamos biudžetas, kuris negali būti viršijamas. Verslo pradžioje dažnas negali skirti didelės investicijos reklamai. Kadangi Google reklama lengvai įvertinama pinigine išraiška – nesunku apsiskaičiuoti, kiek galite skirti pinigų.

Svarbu ir tai, kad pasinaudoję šia reklamos Google galimybe mokate tik už rezultatą. Kaip jau minėjome – mokėti reikia tik tokiu atveju, jeigu naršytojas paspaudė ant Jūsų internetinės nuorodos. Taigi, nei vienas centas nebus išleistas veltui.

Jeigu Jūsų siūloma produkcija ir galimybės lokalizacijos prasme yra labai griežtai apibrėžtos – galite pasirinkti, kad reklama Google Ads būtų siūloma tik tam tikro regiono, vietovės naršytojams. Google atpažįsta jų vietovę ir atitinkamai siūlo Ads reklamą. Tokiu atveju kiekvienas investuotas centas atneša labai tikslią naudą.

Ši reklama yra labai įvairiapusė. Kol vieni renkasi standartines tekstines reklamas, tuo tarpu kiti galvoja, kad vaizdinė reklama pasiekia daugiau vartotojų. Kaip reklamuotis geriausia? Taip, kaip geriausiai Jus pamatyti galėtų Jūsų potencialūs klientai. Tikslinė auditorija gali labai daug pasakyti apie pasirenkamą reklamos strategiją.

Visa laiką galima stebėti reklamos vyksmą ir įvertinti, ar investuojama pinigų suma atneša tiek naudos, kiek tikitės. Tik ši ir SEO paslaugos lengvai apskaičiuojamos ir investuojamus pinigus galima paversti nauda. Tradicinių reklamų biudžetas taip paprastai neapskaičiuojamas lyginant su gautais privalumais.

Kiek kainuoja Google reklama?

Kaip jau minėjome, mokėti reikia tik tuomet, kai naršytojas paspaudžia Jūsų internetinės svetainės nuorodą. Nuorodos paspaudimo kaina varijuoja priklausomai nuo įvairiausių kriterijų. Dažniausias ir pats svarbiausias – konkurencija. Vieno paspaudimo kaina gali varijuoti nuo keliolikos centų iki kelių eurų.

Didelis pliusas ir tai, kad galima stebėti išleista biudžetą ir bandyti ieškoti patrauklesnės strategijos klientų paieškai. Jeigu pasirinkote mažą biudžetą ir matyti, kad nepavyksta pasiekti gerų rezultatų – gal verta jį didinti?

Google Ads reklaminės strategijos kūrimas

Google reklamos strategijos kampanija turėtų būti paliekama specialisto rankose, kurių patirtis leidžia taupant biudžetą padidinti efektyvių lankytojų skaičių.

Pirmas žingsnis. Pirmiausia išanalizuojame Jūsų puslapį ir tuo pačiu įvertinu keliamus tikslus. Tik tiksliai nurodykite savo norimus pasiekti rezultatus šiame reklamos tinkle.  Stengiamasi atrasti Jūsų verslo išskirtinius bruožus, pliusus, kurie ir turėtų paskatinti vartotojus rinktis jus, o  ne konkurentus. Įvertinus privalumus ir atradus išskirtinumus sukuriama aukštos kokybės PPC kampanija, kuria siekiama pagerinti Jūsų žinomumą. Pagal tikslus būtina surasti rodiklius, pagal ką bus skaičiuojamas reklamos atsiperkamumas.

Antras žingsnis. Antro žingsnio metu įvertinami ir ieškomi raktiniai žodžiai, kurie geriausiai apibūdina verslo pasiūlymus. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai labai paprastas darbas. Taip tikrai nėra. Raktažodžių paieška bei vertinimas yra labai atsakingas darbas atliekamas naudojant specialias programas.

Trečias žingsnis. Atradus tinkamiausią reklamos strategiją – ji vykdoma. Žinoma, nuolatos skiriama labai daug dėmesio kampanijos vykdymui: reguliuojama raktinių žodžių kaina, įvertinami efektyviausi  spendimai, lyginama su konkurentais. Google Ads reklama - tai nuolatinis darbas, kuriam reikia skirti daug dėmesio.

Google reklama labai puikiai tinka tiek seniai sukurtam puslapiui, tiek naujam verslui. Reklama Google paieškoje ir Google partnerių svetainėse gali būti greičiausias būdas padidinti klientų užsukimą į Jūsų internetinį puslapį. Visgi, jeigu matyti, kad tikslinių naršytojų užsuka gana daug, tačiau jie neperka Jūsų prekių ir nesinaudoja Jūsų paslaugomis – reikia ieškoti priežasčių kitur. Reklama padidins Jūsų žinomumą ir pagerins reputaciją, tačiau jie neprivers pirkti. Jūsų pasiūlymas turi atitikti klientų poreikius. Jei norite maksimalaus rezultato, būtina į visą procesą žiūrėti labai kompleksiškai bei sugebėti tinkamai įvertinti atsiperkamumą bei gaunamą naudą.

100% rezultato siekimas

Nuolatinė komunikacija

Patikimi darbo metodai

+370 625 23202

bacevicius@vytautas.net